26. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - 1. FC 2000 Kalinčiakovo 6 : 0 (3:0)

Góly: 13., 14. Kyška, 5. Gócs, 48. Dosedla, 58. Ištván, 73. Švec

Rozhodoval: M. Roman, 63 divákov

FKM Spartak Tlmače: Kotora (55. Majer) – Farkaš, Terek (52. Ištván), Lenard, Gócs (46. Martinka), Dosedla, Tóth, Lacko, Tököli, Kyška (46. Švec), Krkoška

1. FC 2000 Kalinčiakovo: Adamkovič – Ladňák, Mikuš, Lohyňa, Suljič (58. Višňa), Valach, Križovič, Černák (74. Konvický), Pollák, Malý, Madarász

Spartak od začiatku až do konca dominoval, hostia prišli len brániť, no rozdiel v kvalite sme dokázali vyjadriť aj gólmi. Už v 5. minúte sa presadil z diaľky Marek Gócs a otvoril skóre - 1:0. Potom v rozpätí dvoch minút pridal dva góly Andrej Kyška, prvý technicky ľavačkou k žrdi, druhý po zasekávačke krížnou strelou do šibenice a bolo 3:0. Potom sme sa už predbiehali v zahadzovaní šancí, Tököli sám nedal tri čisté šance, nepresadili sa ani Kyška, Lenard či Terek.

V tretej minúte druhého polčasu sa presadil Dosedla - 4:0. O desať minút už bol rozdiel päťgólový, Tököli z pravej strany odcentroval a Ištván bez problémov zvýšil. Až do konca zápasu Spartakovci mali dostatok príležitostí na zvýšenie náskoku, no presadil sa len Dávid Švec, obišiel obranu aj s brankárom a uzavrel skóre na 6:0. Keďže hostia za celý zápas bránu domácich neohrozili, skóre sa už nemenilo.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky