25. kolo žiaci ŠK Bátovce - FKM Spartak Tlmače 0 : 3 (0:3)

Góly: 22. L.Polák, 32., 35. (11m) Martinko

Rozhodoval: Tóth, ŽK: Martinko,  Weis, 15 divákov

ŠK Bátovce: Kliment – Mako (36. P. Gašpar), Mlynárik, Máčaj, E. Gašpar, D. Gašpar, K. Gašpar, Sýkora, Gajdoš, Švarc, Kolenič

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Lenard (50. Ižold), Martinko, Černý (36. Ďuriš), L. Polák (36. Mucha), Kúdela (54. Máčaj), Kotrus (61. Švirik), Slavkov, Beňo, Weis, R. Polák (44. Coloň)

Papierovo silnejší súper z Tlmáč svoje očakávania v Bátovciach aj naplnil potom ako naši malí Spartakovci dokázali zlomiť zápas už v prvom polčase, keď sa postupne presadili Lukáš Polák v 22. minúte a dva presné zásahy z ktorých bol jeden z bieleho bodu pridal Filip Martinko – 0:3.

V druhom polčase hosťujúca lavička vymenila skoro polovicu zostavy ale tejto vynovenej jedenástke sa už nepodarilo streliť žiadny gól a tak skóre ostalo po druhom polčase nezmenené.