25. kolo muži KFC Kalná nad Hronom - FKM Spartak Tlmače 3 : 3 (2:2)

Góly: 3. Varga, 30. Tušan, 49. Mihálik - 5. Horniak, 35., 76. Havran

Rozhodoval: Faltejsek, ŽK: Hrnčiar - Mužík, 480 divákov

KFC Kalná nad Hronom: Guťan - Hrnčiar, Varga, Rácz (82. Zdychavský), Tušan (88. Koška), Valo, Hajtó, Čontoš, Pleva, Palic, Mihálik (90. Sakoš)

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Maroš Mlynárik, Kollár, Líška (90. L. Švolík), Lenard, Jenes, Kissimonyi (74. Jašek),  Mužík, Havran, Spasič (61. Bombala), Horniak

Diváci sa ešte ani nestihli usadiť a už sa nikým nestrážený Varga hlavou presadil z rohu, no o dve minúty už bolo zásluhou Horniaka vyrovnané na 1:1. Hral sa pekný futbal, akcie sa striedali z oboch strán. Po polhodine sa po peknom centri uvoľnil Tušan a znovu hlavou prekonal Kotoru. Spartak však vyrovnal, po akcii z ľavej strany sa lopta dostala k Mužíkovi, ten posunul Havranovi, a po jeho krížnej strele bolo vyrovnané.

Po polčasovej prestávke začal lepšie Tlmače, no po rohu sa zrazili Jenes s Kissimonyim a nikým neatakovaný Mihálik krásnymi nožničkami pod brvno dostal opäť domácich do vedenia. Spartak pridal, zatlačil domácich, no nevedeli sme sa presadiť. Domáci podnikali len rýchle protiútoky, ktoré však obrana a Kotora likvidovali. Pri Plevovom nájazde pomohla tyč, na druhej strane sa však po skrumáži presadil z dorážky Palo Havran - 3:3. Po domácej rozohrávke sa Tlmače dostali do protiútoku, po kombinácii a vysunutí Havrana sa kanonier hostí dostal pred Guťana, no netrafil bránu. Mali sme ešte niekoľko šancí, nepremenili sme, a tak sme v Kalnej len remizovali.