25. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Dvory nad Žitavou 4 : 1 (2:0)

Góly: 2. Titurus, 37. Kačur, 60. Horáček (vl.), 66. Jenes – 53. Nagy

Rozhodoval: Šálek, ŽK: Kačur, Líška – Takáč, 150 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Kačur, Bogdáň, Líška, Jenes, Lenard, Kissimonyi, Meňhard, Kyška (53. Cziria), Titurus, Vanya (89. Švec)

Družstevník Dvory nad Žitavou: Kálazi – Horáček, Pristač (46. Káplocký), Andris, Takáč, Ármai (64. Šarfozi), Horňáček, Dobrý, Haulík, Nagy, Kamancza

Jednoznačné skóre v prospech Tlmačanov otvoril už v druhej minúte hlavou Titurus – 1:0. Hostia sa z tohto rýchleho úderu nevedeli otriasť a preto inkasovali aj druhýkrát, tentoraz z kopačky Maja Kačura v 37. minúte – 2:0.

Druhý polčas začali lepšie hostia, na rozdiel jedného gólu sa im podarilo znížiť v 53. minúte zásluhou Petra Nagya – 2:1. Hostia hrozili už len sporadicky, čo sa nepodarilo vyriešiť domácej obrane, s prehľadom vyriešil Šutlák. Napokon sa hosťom podarilo streliť aj druhý gól, no neznamenal vyrovnanie, ale zvýšenie náskoku Spartaka, pretože do vlastnej brány nešťastne trafil Norbert Horáček – 3:1. Konečnú podobu výsledku upravil Eťo Jenes, ktorý nádherne skóroval hlavou po rohovom kope – 4:1.