24.kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - KŠK Levice 3 : 1 (1:0)

Góly: 5. Ištván, 41. T.Lenard, 59. Kotrus - 69.Lülei

Rozhodoval: Peter Hegedüs, AR1: Ján Morvay, ŽK: Lülei, 40 divákov

FKM Spartak Tlmače: Nemček - P.Lenard, Pišky, Čuchor, Kotrus, Ižold, T.lenard, Ištván (69.Kicka), Slušný, Goga, Weis (56. Porubský)

KŠK Levice: Frtús - Vonkomer, Kúdela, Frajka, Lukáč, Maraček (58. Bazala), Benko, Parobok, Lülei, Železník, Bakovka

Už od úvodu zápasu boli na koni domáci čo potvrdil domáci hráč Daniel Ištván, ktorý už v 5.minúte vsietil gól - 1:0. Prvý polčas aj naďalej kontrolovali domáci a hostí z Levíc prakticky k ničomu nepustili. Hostia sa snažili útočiť dlhými nakopávanými loptami ale pozorná obrana dirigovaná Paťom Lenardom im nič nedovolila. Domáci mohli ešte aj v prvom polčase zvýšiť skóre no nepodarilo sa im to.

V druhom polčase sa nič nezmenilo domáci boli naďalej aktívny súpera nepúšťali skoro vôbec k Nemčekovej bráne. Prišla 41.minúta a presne trafil po samostatnom prieniku Tomáš Lenard a zvýšil na 2:0. Domáci pokračovali v dobre rozohratom stretnutí a v 59.minúte po peknej akcii z ľavej strany skóroval Adam Kotrus - 3:0. Hostia sa nakoniec dostali na dostrel domácej brány čo ihneď využili a dokázali v 69.minúte kozmeticky upraviť výsledok na 3:1 keď presne namieril k ľavej tyči Róbert Lülei. Tlmačania porazili lídra tabuľky a pripravili mu prvú prehru v sezóne 2008/2009. Touto výhrou si Tlmačský chlapci vylepšili postavenie v boji o postup do baráže kde postupujú prvé dva tímy zo skupín ObM SZ a ObM JV. No a v baráži kde sa stretnú 4 najlepšie mužstvá v okrese už ide o všetko a to o postup do 4.ligy (krajská sútaž východ).