24. kolo žiaci KŠK Levice - FKM Spartak Tlmače 4 : 0 (0:0)

Góly: 42. Vražel, 47. Svidič, 58. Králik (11 m), 66. Mandrák

Rozhodoval: Bujar, ŽK: M. Rusnák, Lakatoš, 20 divákov

KŠK Levice: Frtús – Kupča (68. Sajka), Dudáš, Frajka, J. Rusnák (68. Gömölei), Králik, Vražel, Kováč (68. Kvoča), M. Rusnák (61. Mandrák), Svidič, Lakatoš

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Lenard, Martinko, Černý, L. Polák (55. Mucha), Kúdela, Kotrus (66. Coloň), Beňo, Ižold, Weis, R. Polák

Prvý polčas v tomto veľkom žiackom, okresnom derby sa hral  vyrovnaný futbal, viac menej medzi šestnástkami no niekoľko šancí sme videli. Najväčšiu šancu na skórovanie za hostí zahodil Rišo Polák a to hneď dvakrát, keď mu presné prihrávky servíroval Adam Kotrus. Prvý polčas skončil nerozhodne a tak bol v druhom polčase na hráčov vyvíjaný obrovský tlak zo strany oboch trénerov.

Do druhého polčasu nastúpili raketovým spôsobom Levičania a behom 5. minút rozhodli o zápase, po tom ako v 42. minúte otvoril skóre Jakub Vražel a o malú chvíľu na to zvyšoval už na 2:0 Adrián Svidič. V 58. minúte úplne pochoval šance Tlmačanov v úspešný výsledok Králik, keď si postavil loptu na biely bod a nepomýlil sa – 3:0. Mladí Spartakovci rezignovali čo vyústilo do štvrtého gólu v ich sieti, presne namieril striedajúci Mandrák – 4:0.