24. kolo muži KFC Kalná nad Hronom - FKM Spartak Tlmače 2 : 0 (1:0)

Góly: 29. Biely, 87. Pacalaj

Rozhodoval: Vyletelka, ŽK: Krivočenko, 150 divákov

KFC Kalná nad Hronom: Guťan – Hrnčiar, Škorec, Hajtó, Čontoš (46. Zdychavský), Pacalaj, Krivočenko, M. Lackó, Hegedus, R. Lackó (74. Szép), Biely (89. Rácz)

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Dosedla, Líška, Tóth, Š. Taňaši (46. Mlynárik), Kissimonyi, Farkaš (54. Gócs), H. Taňaši, Kyška, Titurus, Meňhard (81. Mužík)

Domáci sa chceli čo najskôr ujať vedenia, Spartak však lacno kožu predať nechcel. Domácich sme do šancí nepúšťali, čo prešlo, chytil výborný Šutlák. Hostia pohrozili po rýchlom protiútoku Farkaš nacentroval, a Heňo Taňaši opečiatkoval brvno Guťanovej brány. Domáci odpovedali najlepšie ako sa dalo, Biely prebral loptu na polke, a po úniku sa dostal až do 16ky, kde z ťažkého uhla trafil - 1:0. Spartak chcel vyrovnať, šance sa však tvorili ťažko. Najväčšia prišla v posledných sekundách prvého polčasu, Kyška potiahol po ľavej strane, jeho pokus Guťan vyrazil pred nabiehajúceho Tótha, ktorý však netrafil odkrytú bránu.

Druhý polčas sa hra nezmenila, Šutlák vychytal domácich strelcov a Tlmače sa snažilo o vyrovnanie po rýchlych brejkoch, Taňašiho únik skončil na Krivočenkovi, Kyška hlavou trafil do stredu brány, Kissimonyi trafil nad. Po Kissimonyiho vysunutí mal Heňo Taňaši šancu po úniku, tiesneného Krivočenkom ho však Guťan odzbrojil. Na konci sa opakoval scenár s Imeľom, hostia v snahe o vyrovnanie vsadili všetko na útok, gól padol ale do ich brány. Skóre uzavrel Pacalaj - 2:0.