24. kolo muži Dvory nad Žitavou - FKM Spartak Tlmače 5 : 1 (2:0)

Góly: 33. Šárközy, 36. Káplocký, 51. Petrík (11m), 74. Kamancza, 83. Andris  - 65. Mužík

Rozhodoval: Porubčan, 250 divákov

Dvory nad Žitavou: D. Benko - Gál (80. Bernáth), Ármai ( 55. T.Benko),  Andris, L. Takáč, Petrík, Káplocký (74. Kövári), Kálazi, Kamancza, Haulík, Šárközy

Spartak Tlmače: Šutlák - Záhumenský (57. Líška), Kačur, Gócs, Forgáč, Chvojka (52. Maroš Mlynárik), Bagala, Jašek (80. Somora), Havran, Lenard, Mužík

Spartak začal lepšie, no domáci pozorne bránili. Šance boli viac na strene hostí, Spartak ovládal hru, no góly dávali domáci. Za 3 minúty domáci viedli po chybách v obrane zásluhou Šárközyho  a Káplockého.

V druhom polčase už mali hru domáci, hneď po prestávke dali z pokutového kopu na 3:0, a aj keď Mužík znížil, hostia sa už nepozbierali a inkasovali ešte dvakrát od Kamanczu a Andrisa.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky