23. kolo muži FKM Spartak Tlmače - ŠK Tvrdošovce 4 : 2 (2:1)

Góly: 29. Bogdáň, 39. Kačur, 62., 63. Havran – 33. Nagy, 70. B. Bátora

Rozhodoval: Sokol, ŽK: Jenes, Havran, 150 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Kačur, Bogdáň, Líška, Jenes, Lenard, Kissimonyi, Meňhard, Havran (72. Švec), Titurus, Jašek (53. Vanya)

ŠK Tvrdošovce: Alaksza – Mikláš, Lakatoš (75. Birkus), Vincze, Kačerjak, B. Bátora, Haluza, Buják (84. Jurík), Nagy, D. Bátora, Spevák (56. Polgár)

Stretnutie za vytrvalého dažďa začali lepšie domáci, po rohu však ani Havran, ani Titurus nepretlačili loptu do siete, odpoveďou bola strela Lakatoša do Šutlákovho náručia. Medzišestnástkový futbal s minimom šancí oživili strelami nad Titurus a Martin Lenard, po rohu Jašek sa dostala lopta pred Bogdáňa a ten na dvakrát otvoril skóre - 1:0. Už o 4 minúty bolo vyrovnané, opäť po rohu sa hlavou presadil Nagy. Pred polčasovou prestávkou po narážačke Lenarda a Kačura Havran strieľal vedľa, no už o minútu po rohu Kačur prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste a dostal Spartak do vedenia - 2:1. Bátora ani Havran z priameho lopu už brankárov neprekonali a tak sa skóre nemenilo.

Spartak začal aktívne aj druhý polčas, Havran trafil bočnú sieť, Titurusovu hlavičku odvrátila obrana, Jašek strieľal nad, Vanyu vychytal v čistej šanci Alaksza, ale na Havranovu strelu spoza 16ky už nedočiahol - 3:1. O minútu prenikol do hosťujúceho pokutového územia Lenard, ľahučkým centrom našiel na druhej strane Havrana a ten z voleja pridal svoj druhý gól - 4:1. Po chybe obrany síce o 7 minút Boris Bátora znížil, no do konca stretnutia sa už skóre nemenilo a tak si Spartak pripísal zaslúžené 3 body.