23. kolo dorast TJ Družstevník Lok - FKM Spartak Tlmače 0 : 7 (0:2)

Góly: 14., 65. Lenard, 37., 53. Lacko, 76., 78. Danihel, 88. Terek

Rozhodoval: Maroš Roman, ŽK: 56. T.Tóth, 43 divákov

TJ Družstevník Lok: Almáčšy – P.Peleš, Šivo, M.Peleš, Kiss, Hamar, T.Tóth, P.Peleš, Mišura, Mede

FKM Spartak Tlmače: Kotora – Malý (46. T.Lenard), Terek, Bogdáň (76. Martinka), Gócs, Dosedla, E.Tóth, Lacko, B.Lenard (71.Danihel), Kyška, Farkaš (46.Krkoška)

Už z tabuľkového hľadiska bolo viac než pravdepodobné, že kto bude v zápase papierovým favoritom, čo ale neznamenalo, že Tlmače necestovali do Loku s určitým rešpektom veď mali na pamäti minulo sezónne zaváhanie na pôde Loku 1:0. Začiatok zápasu patril hosťom veď už v 14.minúte sa dokázal presadiť vo svojom prvom zápase v tejto sezóne v dorasteneckom drese Braňo Lenard - 0:1. To, že domáci hrali v početnej nevýhode v niektorých momentoch v prvom polčase ani nebolo poznať, čo poznačilo aj to, že domáci pohrozili zopárkrát rýchlymi kontrami alebo štandardnými situáciami. Avšak proti týmto útokom domácich strelcov bola hosťujúca obrana vedená Erikom Tóthom a brankár Marek Kotora. Ako druhý sa do streleckej listiny zapísal v 37. minúte Paťo Lacko a uzatvoril tak polčasový výsledok na 0:2.

Do druhého polčasu sa rozhodol tréner Vlček spraviť nejaké zmeny v zostave, čo výrazne pomohlo a Tlmačským dorastencom sa začalo o niečo viac dariť. Druhú 45.minutovku otvoril opäť Paťo Lacko svojim druhým gólom v zápase - 0:3. Potom sa podarilo druhý gól v zápase vsietiť aj Braňovi Lenardovi a to v 65.minúte a bolo - 0:4. Tento gól priniesol hosťom pokoj na kopačky a tí dokázali súperovi nastrieľať ešte ďalšie 3 góly. Najprv sa Denis Danihel trafil dvakrát bezprostredne po sebe v 76. a 77.minúte a po ňom uzavrel skóre na konečných 0:8 kapitán mužstva hostí Dávid Terek.