22. kolo muži ŠK Tvrdošovce - FKM Spartak Tlmače 8 : 0 (3:0)

Góly: 3. a 53. Csabai, 24. Vincze, 34 a 57. Lakatos, 46., 49. a 63. M. Tóth

Rozhodoval: Lauko, 150 divákov

ŠK Tvrdošovce: Molnár – Mikláš, Csabai, Vincze, M. Tóth (66. Birkus), Augustín, Lakatoš, Kamancza, Slabecius (52. Lebo), Kanás (54. Bulla), Chrenko

FKM Spartak Tlmače: Majer – Lacko, Martinka, Líška, Gócs, Dosedla, Š. Taňaši, Švec, Meňhard, Kyška, E. Tóth

Keď na zraz pred odchodom Tlmačských hráčov na zápas do Tvrdošoviec neprišlo 11 hráčov, tréner a vedenie klubu ostali zaskočení. Do Tvrdošoviec tak vyrazilo osem hráčov z Tlmačského A mužstva, ktorých doplnili traja dorastenci, ktorí si svoj zápas v Tvrdošoviach odohrali deň pred tým. To, že mužstvo prišlo do Tvrdošoviec výrazne oslabené kvôli nepochopiteľnému hráčskemu „štrajku“ sa prejavilo hneď v 3. minúte, keď si nechtiac zrazil loptu do vlastnej brány Dávid Švec a domáci tak viedli – 1:0. Druhý gól padol v 24. minúte po strate lopty v strede pola a domáci sa mohli radovať opäť – 2:0. K slovu sa dostali aj hostia, peknou strelou sa prezentoval Marek Meňhard no jeho priamy kop skončil na pravej tyči Molnárovej brány. Po Marekovej strele sa hosťom podarilo ešte 2 – krát ohroziť domácu bránu, no radosť z gólu neprišla ani raz. Skóre prvého polčasu uzatvoril Lakatos v 34. minúte po peknej akcii na pravej strane pohodlne zasunul loptu do odkrytej brány hostí – 3:0.

Druhý polčas dohrávali hostia od 48. minúty len desiati, pretože z hry musel pre zranenie odstúpiť Dávid Švec. Mužstvo domácich využilo svoju príležitosť na úplné dorazenie hostí, keď v priebehu 20 – tich minút piatimi gólmi prakticky odrovnali súpera. Hetrikom sa prezentoval Miloš Tóth, jeden presný zásah si pripísal kapitán Štefan Csabai a tak isto ako v prvom polčase aj v druhom sa z gólu radoval Jozef Lakatoš – 8:0.