21. kolo muži FKM Spartak Tlmače - FC Čaka A 0 : 1 (0:1)

Góly: 14. Straňák

Rozhodoval: Maretta, ŽK: Líška, Dosedla – Dobrota, Jančo, 150 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Terek, Dosedla, Liška, E. Tóth, Š. Taňaši (83. Kinčok), Švec (84. Gócs), H. Taňaši, Jašek (64. Cziria), Titurus, Meňhard.

FC Čaka: Krnčan – Krammer, Fogad, Mudroň, Dobrota, Lešťan (80. Klinka), M. Tóth, Jančo, Tušan, Straňák (90. Meszároš), P. Tóth (60. Gutwirt)

Po prvý krát od roku 1951, kedy bol založený klub Spartak Tlmače museli hráči cestovať na svoj domáci zápas do neďalekej obce Rybník pre nevyriešené spory o pozemky, kde mimo iného stojí aj futbalové ihrisko. To, že hrali obe mužstvá vonku a nie na domácej pôde hneď v úvode poznačilo výkon Tlmáč, keď po strate lopty pred pokutovým územím išli do vedenia futbalisti z Čaky – 0:1. Prvý polčas mali Spartakovci šance na vyrovnanie no to neprišlo a tak sa išlo do kabín za stavu 0:1.

Druhý polčas mali Tlmačania územnú prevahu no hosťujúca obrana na čele s brankárom Krnčanom bola proti a tesné víťazstvo dokázala udržať. V závere zápasu v 92. minúte vybehol na rohový kop aj domáci brankár Šutlák, ktorý mal najväčšiu šancu v zápase, kedy sa mu lopta odrazila po trme – vrme v šestnáste hostí, no Šuťo svojou pravačkou len pohladil pravú konštrukciu Krnčanovej brány. Ku problémom so štadiónom sa po tomto prehratom zápase s Čakou pridali a tie záchranárske.