20.kolo dorast FK Zlatná na Ostrove - FKM Spartak Tlmače 3 : 1 (1:1)

Góly: 20., 58., 61. (11 m) N.Csonka – 13. Danihel

Rozhodoval: Ferencz, ŽK: Jóba – Danihel, Malý, 75 divákov

FK Zlatná na Ostrove: Zakál – Horváth, Jarábik, Szép (16. Jóba), M.Csonka, Magyari, Olajos, Lelkes, Susik, Gyorgy, N.Csonka

FKM Spartak Tlmače: Majer – Danihel (66. Valkovič), Terek, Tököli, Malý, Martinka (71. Ištván), Tóth, Lacko, Švec (50. Lenard), Kyška, Valentíny (78. Miško)

Spartak začal aktívne čo sa vyplatilo už v 13. minúte, skóre otvoril peknou strelou Denis Danihel – 0:1. Po tomto góle sa hra vyrovnala hralo sa medzi šestnástkami domáci hrozili o niečo viac no hosťujúca obrana fungovala dobre. Vyrovnanie priniesla 20. minúta keď si loptu na priamy kop z poza šestnástky postavil Nikolas Csonka, ktorý síce Majera neprekonal, ale rozhodca to posúdil inak a tak sa išlo na polčasovú prestávku za stavu 1:1.

Druhý polčas začali lepšie domáci, dobre hrajúci Nikolas Csonka prešiel obranou ako po medzi kužele a prízemnou strelou k tyči otočil skóre v prospech domácich na 2:1. Hostia sa na polovicu súpera dostávali len veľmi ťažko, veľkú zásluhu mal na tom hlavný arbiter Ferencz a tak ku vyrovnaniu nemohlo dôjsť. V 61. minúte sa domáci útočník potkol o vlastné nohy v pokutovom území hostí a hlavný rozhodca opäť neváhal a odpískal v prospech domácich, tentoraz pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Nikolas Csonka, ktorý tak zavŕšil „hattrick“ v zápase – 3:1. Na konci zápasu mali šance na vyrovnanie Valkovič aj Tököli no svoje príležitosti nevyužili a tak Spartak za veľkej pomoci pána Ferencza prehral a pokračuje tak v nevýraznom nástupe do jarnej časti sezóny 2010/11.