20. kolo muži FC Komjatice - FKM Spartak Tlmače 1 : 0 (0:0)

Góly: 55. Marenčák (11 m)

Rozhodoval: Kahún, ŽK: Soboňa – Líška, Švec

FC Komjatice: Hajnala – R. Soboňa, Pečimúth, Barta (85. Marek Marenčák), Orosi, P. Soboňa, Nemeš, J. Buranský (82. Kmeťo), Martin Marenčák, J. Kalužák (81. M. Krehák), Šebík.

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Terek, Dosedla, Liška, Švec (75. Kyška), Mlynárik (80. Cziria), Š. Taňaši, H. Taňaši, Kissimonyi, Titurus, Meňhard

Prvý polčas bol v jednoznačnej réžii domácich. Šancí bolo ako maku no využitie neprišlo na strane domácich ani raz. V prvom polčase držal Tlmačský Spartak nad vodou vynikajúci Marián Šutlák, ktorý zlikvidoval niekoľko stopercentných domácich šancí.

Druhý polčas sa domáci už dočkali aj gólu, po prieniku Buranského do pokutového územia, kde bol nedovolene zastavený a Martin Marenčák po kope z 11-tich metrov rozvonil Šutlákovu sieť – 1:0. Hostia sa ku vážnej šanci nedostali a prehrali tak najtesnejším jednogólovým rozdielom.