2.kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - ŠK Sokol Starý Tekov 3 : 2 (2:2)

Góly: 13. Weis, 33., 40. Lenard - 11., 23. Šumeraj

Rozhodoval: Ing. Ľuboš Ďurina, 10 divákov

FKM Spartak Tlmače: Harmady - Lenard, Švirik, Straka, Porubský, Kúdela, Weis, Pišky, Černý, Mucha, Kicka

ŠK Sokol Starý Tekov: Kúdeľa - Mucha, Bátovský, Angleta, Hofer, L.Kúdeľa, Senci, Medovič, Šumeraj, Bagala

Ako prví skórovali hostia a to zásluhou Peťa Šumeraja v 11. minúte - 0:1. Netrvalo to dlho a domácim sa taktiež podarilo skórovať presne namieril Patrik Weis a vyrovnal tak stav zápasu na 1:1. V 23. minúte sa podarilo hosťom po druhý krát v zápase viesť o jeden gól, opäť sa trafil Šumeraj - 1:2. Domácim sa to nepáčilo a preto sa snažili vyrovnať. Podarilo sa im to dve minúty pred koncom prvého polčasu šťastným strelcom sa stal domáci kapitán Paťo Lenard - 2:2.

V druhom polčase sme už videli len jeden presný zásah a mal aj víťaznú príchuť postaral sa oň opäť domáci kapitán Lenard - 3:2.