2. kolo dorast KFC Kalná nad Hronom - FKM Spartak Tlmače 7 : 2 (2:1)

Góly: 4. Kosiczky, 45., 74. Lackó, 52., 75., 85. Chlpík, 65. Dávid - 24. P.Lenard, 87. Farkaš (11m)

Rozhodoval: Barčík, ŽK: Bogár - T.Lenard, Kováč, ČK: Kosiczky, 80 divákov

KFC Kalná nad Hronom: Čardáš - Pleva, Strašík, Krnáč (29. Pintér), Kosiczky, Šípoš, Lackó, Chlpík, Dávid (75. Priebera), Bogár, Kardoš (80. Kovács)

FKM Spartak Tlmače: Reguľa - Ištván (15. Valentíny - 75. Kudry), P.Lenard, Varga, T.Lenard, Kováč, Tóth, P.Rafael, J.Rafael, Martinka (65. Valkovič), Farkaš

Hostia z Tlmáč prišli do Kalnej nad Hronom s jasným cieľom, získať minimálne jeden bod. Žiaľ už v štvrtej minúte im šance na úspech zmaril Kosiczky - 1:0. Ten istý hráč bol o 5 minút vylúčený po zákernom zákroku na Daniela Ištvána, ktorý musel predbežne odísť z ihriska. V 24. minúte po chybe brankára vyrovnal stav stretnutia Patrik Lenard - 1:1. Keď už to vyzeralo, že hostia budú mať navrch, v 44.minúte prišla chyba Tótha z ktorej vznikol roh a hostia nasledovne dostali gól do šatne 2:1.

Do druhého polčasu nastúpili spartakovci s nádejou na vyrovnanie, žial opäť sa im to nepodarilo, pretože už v 52. minúte inkasovali na 3:1. Po zranení Martinku v 65. prišiel zlomový bod a obrana Tlmáč sa rozpadla ako domček z karát. Hneď po Martinkovom odchode sa presadil Dávid. V 74.minúte prekonal Reguľu Lackó a po ňom dokázal ešte v 75. a 85. minúte skórovať Chlpík. V 86. minúte kozmeticky upravil stav stretnutia Farkaš z pokutového kopu na 7:2.