19. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - Družstevník Nový Tekov 9 : 0 (5:0)

Góly: 3., 44. Coloň, 10., 23. Černý, 19., 27., 41. Máčaj, 48.,70. Škrabák

Rozhodoval: Farkaš, 20 divákov

FKM Spartak Tlmače: Ištván – Budovec, Coloň (40. Straka), Černý, Kúdela (53. Partl), Mucha, Ďuriš, Milan (36. Škrabák), Beňo (44. Pišky), Máčaj (40. Koščo), Ižold

Družstevník Nový Tekov: Ujhelyi – Szabo, Bicka, Želierová (65. Uríčková), Hudecová, Hronec, Palic, Gödöllei, Jelenský, Kucsera (36. Uríček), Polák

Na ihrisko do Veľkých Kozmáloviec, kde momentálne hráva mládež Tlmačského Spartaka pricestovalo posledné mužstvo okresnej tabuľky žiakov SZ, hráči Družstevníka Nový Tekov. To, že sú hostia papierovo slabší bolo jasné už od prvých minút zápasu, potom ako sa dokázal presadiť už v 3. minúte Juraj Coloň a načal tak konečné, vysoké skóre zápasu - 1:0. Do polčasu sa ku strelcom, ktorí mierili presne a bezchybne medzi dve tyče Ujhelyiho brány, pridali postupne 2 – krát Tomáč Černý a 2 – krát Dávid Máčaj - 5:0.

Druhý polčas sa podobal na ten prvý no namiesto 5 –tich gólov v prvej polovici stretnutia v tej druhej ich padlo o jeden presný zásah menej. Ďalším gólom sa prezentoval v 41. minúte Dávid Máčaj a zavŕšil tak hetrik v zápase – 6:0. Druhý gól v zápase strelil aj Juraj Coloň a to v 44. minúte, kedy zvyšoval už na 7:0. Útočnícke chvíle prišli v závere zápasu aj na brankára Tlmačských žiakov, ktorý na tento zápas nastúpil ako hráč a „Pišta“ Škrabák ukázal, že tak ako v bráne ani v útoku nie je stratený čo podčiarkol dvoma presnými zásahmi – 9:0.