19. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Pribeta 2 : 0 (1:0)

Góly: 4., 76. Havran (1 z 11m)

Rozhodoval: Drábik, ŽK: Jašek, Bagala, Titurus - Marcinkó, Bálint, Lakatos, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák - Záhumenský (12. Forgáč), Kačur, Líška, Bogdáň, Jenes, Bagala (90. M. Nagy), Jašek (66. Spasič), Havran, Titurus, Mlynárik

Družstevník Pribeta: Gombár - Slovinský (62. Hinora), Marcinkó, Bálint (82. Molnár), Vörös, Lacza, Lakatos, Kurák, Hóka, Bódiš, Kelko

Domáci začali svižne, už v prvej minúte sa zastreľoval Jenes, no tesne minul. Havran však už v 4. minúte nie a domáci šli do vedenia. Spartak sa aj naďalej snažil, no gól neprichádzal. Jenes hlavičkoval nad, Mlynárik strieľal rovnako, Titurusovu strelu zblokovala obrana. Hostia hrozili len ojedinele, Šutlák bol na mieste. Hra sa postupne kúskovala, a hralo sa hlavne medzi šestnástkami.

Do druhého polčasu nastúpili domáci s cieľom pridať góly, no dlho sa im nedarilo, Mlynárik dlho váhal, Titurusovi lopta v poslednej chvíli odskočila, Havran strieľal vedľa, Jenesovu  a Kačurovu hlavičku zneškodnil brankár Pribety. Spartak tlačil, a dočkal sa v 76. minúte, Titurus s Bagalom vybojovali loptu, Bagalu faulovali a z nariadeného pokutového kopu Havran zvýšil na 2:0. Do šancí sme sa dostali aj v závere, Spasičovu strelu a Titurusovu hlavičku však vyrazil Gombár.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky