19. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Agro Zemné 4 : 1 (1:1)

Góly: 29. Jenes, 62., 72. Havran, 90. Titurus – 17. Bórik

Rozhodoval: Šimurka, ŽK: Gogola, 80 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Kačur, Bogdáň (83. Švec), Líška, Jenes, Lenard, Meňhard, Cziria (78. Tököli), Havran, Titurus, Jašek (70. Kyška)

Agro Zemné: Sándor – Gogola (70. Ľ. Stojka), Adamovič, M.Balogh (53. Krnáč), P.Stojka, Bórik, Vanya, Královics, Molnár (70. K.Balogh), Ferencz, Rohoška

Od úvodu stretnutia bola prevaha Spartaka na ihrisku viac než jasná. Tlmačania tlačili svojho súpera kombinovali no gól sa im nepodarilo streliť. Boli to naopak hostia, ktorí sa dostali do jedinej šanci v prvom polčase po chybe domácej obrany sa presadil Adrián Bórik – 0:1. Spartakovci sa z tohto gólu otriasli rýchlo a už v 29. minúte vyrovnal peknou strelou Eťo Jenes – 1:1.

Druhý polčas bol plne v réžii domáceho celku. Hostia hrozili len ojedinele rohovými kopmi či nakopávanými loptami. Po prestávke sa podarilo dvakrát prestreliť hosťujúceho brankára Palovi Havranovi a v 72. minúte sme už viedli 3:1. V nastavenom  čase sa presadil po dlhej gólovej odmlke Tomáš Titurus a upravil konečné skóre na 4:1.