18.kolo muži Veľké Lovce - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (2:1)

Góly: 13. Zima, 30. Ivan - 26. Jenes

Rozhodoval: Králik, ŽK: 54. Krivočenko - 30.,54. Lenard, ČK: 54. Lenard, 300 divákov

TJ Veľké Lovce: Madarász - Gočala, Zima, Pavlatovský, Hajko, Megyesi, Krivočenko, Obložinský, Polgár (67. Trnka), Suchánek (67. Tóth), Ivan

FKM Spartak Tlmače: Šutlák - Záhumenský (76. Chvojka), Kačur, Líška, Forgáč (46. Bogdáň), Jenes, Bagala, Lenard, Havran, Titurus, Mlynárik

Domáci začali tlakom a už v 13. minúte sa dostali do vedenia, presadil sa kanonier Zima. Tlmače sa však nechceli vzdať, a hru vyrovnali, čoho výsledkom bol vyrovnávajúci gól Jenesa - 1:1. No už o pár minút šli do vedenia opäť domáci, Ivan trafil nechytateľne.

V druhom polčase sa hra vyrovnala, domáce šance s prehľadom likvidovala obrana Spartaka so Šutlákom. Hostia si väčšie šance nevypracovali, no aj tak sme mohli remizovať. Havran vybojoval loptu, tá preskočila brankára, ale aj domácu bránu a preto sa už výsledok nemenil.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky