17. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - FC Čaka A 0 : 2 (0:1)

Góly: 10. Streda, 66. Kolenová

Rozhodoval: Havran, ŽK: Ižold, 37 divákov

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Budovec, Coloň, Černý, Kúdela (37. Pišky), Mucha, Ďuriš, Beseda, Beňo, Máčaj, Ižold

FC Čaka A: Baniar – R. Gyepes, Streda, Hronovský, Farkašová, Sádovská,  N.Gyepes, Michalský, Víglašová, Németh, Kolenová

17. kolo privítali Tlmačania, družstvo z Čaky kde medzi chlapcami hrá v družstve aj niekoľko dievčat. To či je pozitívny prínos pre družstvo niekoľko futbalistiek alebo nie naplno ukázali hráčky Čaky, ktoré boli v mnohých súbojoch a fázach zápasu lepšie než mladí Spartakovci. Prvý gól stretnutia strelil Dominik Streda v 10. minúte – 0:1. Domáci sa snažili no vyrovnať nedokázali.

Druhý polčas začal svižne, šance sa striedali na jednej či druhej strane. Hlavne domáci chlapci z Tlmáč sa priam pretekali v zahadzovaní šancí. V 66. minúte ich nevyužité šance mohli mrzieť pretože Dorota Kolenová prešprintovala a vyhrala súboj aj s posledným hráčom pred brankárom Škrabákom s Dávidom Máčajom a v samostatnom nájazde sa dokázala presadiť a poistiť tak výhru Čaky – 0:2.