17. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - KFC Kalná nad Hronom 1 : 0 (0:0)

Góly: 52. Varga

Rozhodoval: Debnár, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Kocmánek – P.Lenard, Kudry, Gráf (65. Ťažký), T.Lenard (73. Valkovič), Varga, Tóth, Lacko, Rafael (80. Miško), Martinka, Ištván

KFC Kalná nad Hronom: Pinter – Piebera (75. Čardáš), Strašík, Krnáč, Šipoš, Kukla, Chlpík, Havran, Dávid, Bogár, Kosiczky

Domáci futbalisti , ktorí boli víťazne naladení z minulého kola , chceli naplno bodovať aj doma. Začiatok zápasu bol opatrní ako pre domácich tak aj pre hostí . Väčšie šance si však vybojovali ako prví hostia , keď už v 10. minúte po dobre vhodenom aute a chybe domáceho brankára Kocmáneka , mohol vsietiť gól Priebera , pričom domácich zachránila tyčka . Ďalšiu šancu si vypracovali tiež hostia , keď Chlpík po samostatnom nájazde na brankára mieril vedľa . Prvý polčas sa skončil nerozhodne 0:0.

Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci , potom ako v 52. minúte po peknej akcii a centri kapitána Tótha zakončoval Varga - 1:0 . Do konca zápasu sa už nič zaujímavé neudialo , takže sa ani stav zápasu nezmenil .