16.kolo dorast ŠK Družstevník Žemberovce - FKM Spartak Tlmače 1 : 4 (0:1)

Góly: 88. Lukáč - 41.,62. Švec, 52.,90. Gócs

Rozhodoval: Ing. Ďurina, ŽK: 20. Lukáč - 4. Lacko, 54. Chvojka, 77. Švec, 30 divákov

ŠK Družstevník Žemberovce: Maličísek - Nagy, Jaličo, Harton, Štefanča, Piatrik (51. Strašík), Lukáč, Birčák, Utula, Tralič

FKM Spartak Tlmače: Majer - Tóth (80. Terek), Pomothy (57. Danihel), Bogdáň, Gócs, Chrenko, Chvojka, Lacko (66. Martinka), Švec (77. Hajko), Kyška, Dosedla

Prvý polčas začal vo vysokom tempe, domáci aj hostia mali šance no góly nepadali. Ku koncu prvého polčasu sa dostávali Tlmačania na koňa, začali byť lepším tímom na ihrisku. Zlepšená hra vyústila až do gólu v 41.munúte Tlmačania pekne zakombynovali, Kyška peknou prihrávkou vysunul Šveca a ten sa ľavou nohou nemýlil - 0:1.

Druhý polčas sa z ihriska začali domáci úplne vytrácať čo Tlmačania využili a začali strieľať góly. V 52.miúte sa nechytateľnou strelou predviedol Gócs - 0:2. Hostia dominovali na ihrisku aj ďalej a zatlačili svojho súpera na vlastnú polovicu a len občas im dovolili uniknúť. Ale aj keď sa domáci dostali na polovicu súpera, hosťujúca obrana na čele s kapitánom mužstva Bohušom Chrenkom im nič nedovolila. V 62. minúte prišiel ďalší gól presne trafil Švec a svojim druhým gólom v zápase zvýšil skóre na 0:3. Nakoniec sa podarilo skórovať aj domácim po peknej akcii zakončil v 88.minúte hlavou Lukáč - 1:3. To hostí vyburcovalo a zásluhou Gócsa zvýšili skóre na konečných 1:4.