16. kolo žiaci ŠK Slovan Plavé Vozokany - FKM Spartak Tlmače 0 : 5 (0:3)

Góly: 2. 12., 41. Martinko, 5. Senci, 57. J. Coloň

Rozhodoval: Zaimi, 20 divákov

ŠK Slovan Plavé Vozokany: Hamran – Guničová (51. Laktišová), Lukáčová, Akosi, Kúdeľová, Sádovská, Garaiová, Streda, Vígľašová, Hamranová, Kolenová

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Lenard, Martinko (63. Andrášik), Černý, Kúdela, Senci, Ďuriš (46. Máčaj), L. Polák (44. J. Coloň), Ižold, Weis, R. Polák

Spartak od prvej minúty ukázal, kto bude pánom  na ihrisku a už po 12 minútach, po Martinkových dvoch a Senciho góle, bolo 0:3. Hostia hrali proti vetru, šance si vypracovali, ale Polákovci ani Martinko nepremenili. Senci trafil po rohu žrď, následná dorážka Lukáša Poláka šla vedľa.

Hneď po prestávke pridal tretí gól Martinko. Po vetre sme skúšali domácu bránu ohrozovať strelami z diaľky, ale buď šli strely mimo, alebo ich Hamran kryl. Z rúk mu však vypadol Martinkov roh, striedajúci Juraj Coloň sa najlepšie zorientoval a dal na konečných 0:5.