16. kolo žiaci KŠK Levice - FKM Spartak Tlmače 4 : 1 (2:1)

Góly: 12., 28. M. Rusnák, 48. Takáč, 52. Kováč – 30. Coloň

Rozhodoval: Havran, 52 divákov

KŠK Levice: Hanko – Kuťan, Stribula (55. Mandrák), J. Rusnák, Dobrovič, Takáč (50. Sajka), Jančová, Kováč, M. Rusnák (68. Meszároš), Senci (61. Kupča), Lakatoš

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Máčaj (60. Pišky), Coloň, Černý, Kúdela (53. Partl), Beseda, Ďuriš, Milan (45. Budovec), Beňo, Ižold, Polák

16. kolo cestovali naši žiaci ku ašpirantovi na víťaza ObM SZ KŠK Levice. Úvod zápasu patril jednoznačne domácim, ktorí otvorili skóre už v 12. minúte zásluhou Matúša Rusňáka – 1:0. V 28. minúte ten istý hráč zvyšoval už na 2:0. Hosťom sa do polčasu ešte podarilo vyrovnať po peknom tlaku prišiel zaslúžený gól Juraja Coloňa – 2:1.

Druhý polčas začali opäť lepšie Levičania, hostí už prakticky do ničoho nepustili a pripísali si ešte dva presné zásahy. V 48. minúte presne namieril Takáč a o 4. minúty nato zaknihoval ďalšie víťazstvo v rade Kováč – 4:1.