16. kolo muži Družstevník Bešeňov - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (0:0)

Góly: 34. Maďar, 65. Kovács – 77. M. Lenard

Rozhodoval: Tomka, ŽK: Ivan – M. Lenard, Havran, Jašek, 200 divákov

TJ Družstevník Bešeňov: Hajdú – Rausch, Farkaš, Gubó, Kušnierik, Štofko (56. Z. Varga), Kovács, Ivan, Ulický, Maďar (66. Balogh), T. Varga (46. Kukan)

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Kačur, Bogdáň, Líška, Jenes, M.Lenard, Vanya, Mužík (27. Jašek, 55. Tököli), Havran, Meňhard, B.Lenard (42. Cziria)

V prvom polčase zaujala len šanca Havrana, už v 4. minúte sa rútil sám na brankára, no ten mu loptu včas stihol zobrať. Nezáživný prvý polčas bez šancí na oboch stranách nezaujal. Domáci hrali tvrdo, na čo za tolerancie rozhodcu Tomku doplatil Braňo Lenard, ktorý nám bude chýbať niekoľko týždňov. Domáci využili chyby v obrane a za 10 minút sa dostali do vedenia 2:0, odpoveďou bol priamy kop Martina Lenarda, ktorým síce znížil, no na vyrovnanie už Spartak nedosiahol.

Zdielať cez: facebook twitter linkedin