16. kolo dorast Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Spartak Tlmače 0 : 2 (0:0)

Góly: 63. T.Lenard, 70. Lacko

Rozhodoval: V. Magdolen, 10 divákov

Družstevník Dvory nad Žitavou: Miklovič – Veselský, Bajkai, Munka, Vanya, Molnár, Lakatoš Ladislav, E.Lakatoš, Cirok, Lakatoš Lambert, Baartalos Dárius

FKM Tlmače: Kocmánek – P.Lenard, Kudry, Gráf, T.Lenard, Miško, Lacko, Rafael, Martinka Miroslav, Ištván

Prvým súperom našich dorastencov boli Dvory n/Žitavou, ašpirant na vypadnutie z 5.ligy a posledný tím v tabuľke. Chalani zatlačili od prvej minúty na domácich a snažili sa skórovať ako prvý. Dokázali si vypracovať šance, no gól ani z jednej nepadol. Na druhej strane domáci do polčasu mali jedinú strelu na bránku. Aj napriek výraznej prevahe Tlmačanov, sa išlo do kabín za nerozhodného stavu  0:0.

Druhý polčas domácim ubúdali sily a to využili hostia. V 63. minúte  sa presadil Tomáš Lenard. Po rýchlo rozohranom priamom kope neváhal, vystrelil na bránku a dal gól – 0:1. O sedem minút na to priniesol pohodu na kopačky hostí Lacko, ktorí zoči voči Miklovičovi nezaváhal a rozvlnil sieť – 0:2. Bezzubí domáci už nemali šancu. Skúšali to z diaľky, ale lopty im lietali ďaleko mimo našej bránky. Pred koncom zápasu mal ešte šancu Lacko upraviť stav stretnutia, no žiaľ nestalo sa tak a konečný stav stretnutia ostal nezmenený. Chlapci si domov odniesli zaslúžené tri body.