15. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - Družstevník Nový Tekov 4 : 0 (1:0)

Góly: 5. T. Lenard, 47. Kotrus, 60. Goga, 65. T.Lenard

Rozhodoval: N.Nagy, 30 divákov

FKM Spartak Tlmače: Nemček - Lenard, Miško, Čuchor, Kotrus, Ižold (64. Slavkov), T.Lenard, Pišky, Slušný, Goga, Ištván,

Družstevník Nový Tekov: Kvaka - Hofferík, Mikloš, Fiala, Majerník, Šušor, Havran, Mikloš, Jelenský, Kudry, Lojek

Do Tlmáč pricestoval papierovo slabší súper a to sa aj na ihrisku potvrdilo. Skóre otvoril už v 5-minúte Tomáš Lenard - 1:0. Celý zápas sa odohrával len na polovici Nového Tekova. Hostia ani raz neohrozili domácu Nemčekovu bránu. Neskôr sa domáci trápili a nevedeli sa po úvodnom góle ďalej presadzovať. Veľkou prekážkou bol aj hosťujúci golman Kvaka, ktorý skvelími zákrokmi držal svoje mužstvo nad vodou. V prvom polčase sa už nič nezomlelo a tak stav cez prestávku bol 1:0.

Druhý polčas začali Tlmačskí chlapci veľmi dobre. Hneď na začiatku v 47-minúte strelili druhý gól. Jeho autorom bol Adam Kotrus - 2:0. Do tabuľky strelcov sa v tomto zápase ešte zapísali Jerguš Goga v 60-minúte - 3:0 a svojim druhým gólom v zápase Tomáš Lenard - 4:0. Domáci splnili svoju úlohu favorita v zápase a tým pádom ostali doma všetky tri body.