15. kolo muži FK Chotín - FKM Spartak Tlmače 3 : 1 (2:1)

Góly: 41. Lucza, 45. Pásztor, 51. Zsikai – 5. Vanya

Rozhodoval: Révai, ŽK: Andruško – Taňaši, Meňhard, ŽK/ČK: Andruško, 80 divákov

FK Chotín: Gucsi – Kosdi, Andruško, Marcinkó, Zsikai, Szuh (84. Szabó), Pásztor, Lucza, Szalai (68. Blaškovič), Káplocký, Šátek

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Izakovič, Švec (75. Kyška), Líška, Dosedla, Jenes, Kissimonyi, Taňaši, Meňhard, Gregor (75. Cziria), Vanya (58. Jašek)

Úvod zápasu v Chotíne vyšiel hosťom ako len najlepšie mohol. Hneď z prvej šance, ktorá prišla v 5. minúte po pravej strane sa po centrovanej lopte dostal ku zakončeniu Tomáš Vanya a ten z blízka nezaváhal – 0:1. Domácich tento gól zaskočil a hostia to dokonale využili. Druhú veľkú šancu hneď v úvode zahodil Švec, keď sám pred brankárom napálil loptu len do Gucsiho rúk. Po týchto dvoch veľkých šanciach, z ktorých skončila jedna gólovo sa zmenilo aj pískanie všetkých troch arbitrov. Domáci sa po vymyslených fauloch dostali ku šanciam z priamych kopov. Pri štvrtom priamom kope im to už vyšlo a domáci stredopoliar Lucza peknou strelou vyrovnal na 1:1. Aby toho do polčasu nebolo málo pán rozhodca Révai stihol odpískať proti hosťom aj penaltu a tak zariadil polčasový výsledok 2:1.

Druhý polčas začali hostia s veľkou nechuťou hrať futbal pretože výkon rozhodcov v prvom polčase ani len nehraničil s regulérnym. Druhý polčas sa týmto pádom už len dohrával. Futbal sa hral medzi šestnástkami  no napriek tomu sa domácim podarilo zvýšiť náskok na 3:1 zásluhou Zsikaia.