15. kolo dorast ŠK Nesvady - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (1:0)

Góly: 33. Kollár, 77. Haris – 69. Danihel

Rozhodoval: Bazsó, ŽK: 44. Kender – 44. Malý, 21. Kyška, 72. Danihel, 50 divákov

ŠK Nesvady: Szöke – Eugen Tóth, Héger, Haris, Bazsó, Kollár, Brenkus, Dikan (88. T. Pastorek), Czibor, Simonics (64. Pásztó), Kender (89. D. Pastorek)

FKM Spartak Tlmače: Majer – Danihel, Terek, Tököly, Malý, Dosedla, Erik Tóth, Lacko (82. Prikryl), Ištván (46. Lenard), Kyška, Farkaš

Posledné kolo jesennej časti sezóny 2010/11 odohrali naši dorastenci na pôde športového klubu Nesvady. Už z tabuľkového postavania oboch tímov bolo vopred jasné, že zápas bude veľmi vyrovnaný. Prvý polčas sa hral futbal viac menej medzi šestnástkami  až na menšie šance na jednej či druhej strane. V 33. minúte si hosťujúci obrancovia nedali pozor a po pravej strane sa uvoľnil domáci útočník, ktorý presne odcentroval na druhú stranu kde nepokrytý Adam Kollár strelil prvý gól zápasu – 1:0.

Druhý polčas na ihrisku pokračovala skoro identická hra z prvého polčasu, šance sa tvorili no domácim sa nedarilo zvýšiť náskok a tak isto ani hosťom sa nedarilo vyrovnať, až po 69. minútu keď po strele hostí vypadla lopta z rúk domáceho golmana Szökeho, čo využil Danihel a vyrovnal na 1:1. Zápas sa po tomto góle dohrával a keď to už vyzeralo, že si Tlmačania odnesú z Nesvád bod prišla chyba tento krát hosťujúceho brankára Majera a domáci viedli 2:1. Víťazný gól vsietil v 77. minúte Daniel Haris. Touto prehrou si Spartakovci neprilepšili práve naopak zo 4.miesta na ktorom mohli zimovať padli na 5.miesto.