14. kolo žiaci TJ Lokomotíva Kozárovce - FKM Spartak Tlmače 1 : 7 (1:5)

Góly: 8. Rafael - 13.T. Lenard, 17. Ižold, 21. T.Lenard, 26. Kotrus, 28. Ižold, 54. Ižold, 70. Goga, Rozhodoval: R.Maroš, ŽK: Rafael, 50 divákov

TJ Lokomotíva Kozárovce: Bočák - Bajnok, Hudec, Skačan, Krajčí, Macák, Holečka, Sabo, N.Rafael, Rafael

FKM Spartak Tlmače: Nemček - P.Lenard, Miško, Porubský, Kotrus, Ižold, Pišky, T.Lenard, Slušný, Goga, Ištván

Prvý polčas síce otvoril skóre zápasu už v 8.miúte domáci útočník Rafael z rohu - 1:0, ale to bolo zo strany domácich všetko. Prišla 13.minúta a Tomáš Lenard strieľa vyrovnávajúci gól - 1:1. Od týchto momentov prebrali Tlmačania úplne kontrolu nad zápasom a v 17.minúte strelil svoj premiérový gól v Spartakovskom drese nový hráč Paťo Ižold - 1:2. O 4 - minúty nato strelil ďalší gól Tomáš Lenard - 1:3. No a zahambyť sa nedal ani hosťujúci útočník Adam Kotrus - 1:4. Skóre prvého polčasu uzatváral svojim druhým gólom v zápase výborne hrajúci Paťo Ižold - 1:5. Domáci odchádzali už po prvom polčase do šatní so sklonenými hlavami.

Druhý polčas nám nepriniesol žiadny zvrat a hostia kontrolovali hru. Už v 54.minúte sa opäť presadil Paťo Ižold a tak dosiahol vo svojom premierovom zápase za Tlmačský Spartak hattrick - 1:6. Druhý polčas uzatvoril v 70.minúte kapitán hosťujúceho mužstva Jerguš Goga - 1:7. Hostia boli lepší a preto zaslúžene vyhrali a odniesli si 3 body domov do Tlmáč.