13.kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Tekovské Lužany 1 : 1 (0:0)

Góly: 83. Kačur – 79. Banda

Rozhodoval: P. Kollár, ŽK: Kačur, Mužík –  Poláčik, Gergö, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Vanya (58. Jašek), Kačur, Líška, Bogdáň, Jenes, Švec, Mužík (78. Gócs), Havran, Titurus, B. Lenard

Tekovské Lužany: Molnár – Rostás (73. Mészáros), Poláčik, Gergö, Simondel, Š. Styecz (90. R. Styecz), Šulyáni, Dálnoky, Rakica, Banda, Báró

Od úvodu zápasu sa hral vyrovnaný futbal, s pološancami na jednej či druhej strane. Postupne sa začal ukazovať mierny herný tlak na strane domácich čo ale domáci celok nedokázal pretaviť v prvom polčase na gól a tak sa išlo do šatní za bezgólového stavu.

Druhý polčas už bol na góly bohatší. Prvý gól sa podaril streliť domácemu celku, rozhodca ho najprv uznal a keď sa všetci radovali z úspechu Spartakovcov, rozhodca zrazu zmenil svoj verdikt na vymyslený faul na hosťujúceho brankára. Stav sa teda nemenil až do 79. minúty, keď zaváhanie v domácej obrane využil Banda a prekvapivo otvoril skóre na 0:1. Po tomto góle sa snažili domáci vyrovnať, prvú veľkú šancu na vyrovnanie mal Braňo Lenard, nádhernou strelou približne z 30-tich metrov nastrelil brvno Molnárovej brány. Ďalšiu šancu mal po rohovom kope Paľo Havran, jeho pokus hlavou vytlačil hosťujúci gólman do tyče. Domáci sa dočkali v 83. minúte, presadil sa domáci stopér Majo Kačur hlavička šla pod brvno Molnárovej brány – 1:1. Tekovské Lužany ukradli z Tlmáč cenný bod.