13. kolo muži MŠK Želiezovce - FKM Spartak Tlmače 2 : 0 (1:0)

Góly: 34. S. Rotík, 73. Csudai

Rozhodoval: Kravárik, 150 divákov

MŠK Želiezovce: Straňák – T. Rotík, N. Cziria, Szabó (80. Balog), Karkó, Začka, S. Rotík, Kristofóli (71. Kokoška), Varga (54. Csudai), Tóth, Herceg

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Dosedla, Líška, Bogdáň, Gócs (23. Mlynárik), Cziria, Kissimonyi, Meňhard, Taňaši, Titurus, Kyška

Na okresné derby sme šli s oklieštenou zostavou, pre tresty, zranenia či povinnosti v zamestnaní nám chýbalo až 7 hráčov. Domáci začali aktívnejšie a snažili sa zápas čo najskôr rozhodnúť, no obrana Spartaka odvracala pokusy domácich. V 23ej minúte sa zrazili v hlavičkovom súboji Gócs s domácim hráčom a Marek musel ísť s tržnou ranou na hlave z ihriska. Nápor domácich zúžitkoval Sebastián Rotík, na bližšej žrdi hlavou zmenil smer lopty a bolo 1:0. Druhý zásah do zostavy prišiel tesne pred prestávkou, pri zrážke hlavami si Titurus poranil nos.

Do druhého polčasu sme nastúpili s 10mi hráčmi, no i tak sme Želiezovciam odolávali, naopak, Kyška mal dve príležitosti otočiť skóre, Straňáka však neprekonal. Trest prišiel s kopačky Csudaia - 2:0. Že sa stretnutie neskončilo vyšším rozdielom musíme poďakovať Šutlákovi.