13. kolo dorast FC Komjatice - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (0:0)

Góly: 87., 88. M. Garay (2. z 11m) - 78. Lacko

Rozhodoval: V. Magdolen, ŽK: P. Kmeťo, Bozáň, M. Kmeťo, 50 divákov

FC Komjatice: P. Kmeťo – Uhrík (43. Soboňa), P. Garay, Krehák, Buranský, Selický, Polák, Vitek (73. Otyepka), Bozáň, M. Kmeťo, M. Garay

FKM Spartak Tlmače: Chmelo – Kudry, P. Lenard, Varga, T. Lenard, Kováč, Tóth, Lacko, Valkovič, Martinka, Ištván (73. Prikryl)

Domáci začali od začiatku hrať pekný kombinačný a behavý futbal. Domáca obrana v šoku z domáceho Garaia, ktorý hral výborne. Ale bravúrne chytajúceho Chmela neprekonal ani po štyroch vyložených šanciach a tak sa do kabínok odchádzalo za nerozhodného stavu – 0:0.

Ako čas ubiehal a výsledok na tabuly sa nemenil, začali domáci hráči byť nervózni, čo hralo do karát našim chlapcom. V 78. Minúte prišlo niečo, čo nikto nečakal. Hosťujúci stredopoliar Patrik Lacko dokázal využiť jedinú šancu zápasu a poslal Tlmačanov do vedenia – 0:1. Žiaľ, tento výsledok sa nepozdával hl. rozhodcovi Magdolenovi a povedal si, že s tým musí niečo spraviť. V 87.minúte odpískal vymyslenú ruku pred 16-kou hostí a Garay nemal problém skórovať – 1:1. Keď už si tlmačania mysleli, že si prinesú domov aspoň bod, tak “dobre pískajúci ” Magdolen ich vyviedol z omylu. Minútu po vyrovnávajúcom góle odpískal opäť vymyslenú štandartku a tento krát vo forme pokutového kopu – 2:1.