12. kolo FC Čaka – FKM Spartak Tlmače 2 : 2 (0:1)

Góly: 67. Fogad, 84. Straňák - 36. Bogdáň, 54. Titurus

Rozhodoval: Valko, ŽK: Jančo - Kyška, Tóth, 100 divákov

FC Čaka:  Krnčan – Krammer, Fogad, Mudroň, Dobrota, M. Tóth, P. Tóth, Srna (34. Farkaš), Lešťan, Straňák, Jančo

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič, Dosedla, Bogdáň, Kyška, Martin Mlynárik (74. Švec), Kazár, Meňhard (90. Kováč), Titurus, Tóth

Domáci začali aktívnejšie, a už v 17ej minúte mali možnosť ujať sa vedenia z penalty, Mudroň však len rozchytal Slabého. Domáci zostali zaskočený, Spartak sa presadzoval najmä zo štandardiek, ale väčšie šance si nevypracovalo ani jedno mužstvo. Gól padol z priameho kopu, Bogdáň trafil nechytateľne z 35 metrov a poslal Spartak do vedenia.

V druhom polčase nás domáci zatlačili a snažili sa vyrovnať, gól padol ale na druhej strane, Kyška prihral Titurusovi a ten z hranice šestnástky prekonal Krnčana druhýkrát - 0:2. Vedenie nám však vydržalo len 13 minút, po rohu dotlačil loptu do siete Fogad. Čaka zvýšila obrátky, otvorila hru, a Spartal mal šance po brejkoch, ale nebol úspešný. Na druhej strane však zahrmelo, kanonier Straňák sa z päťky nepomýlil a vyrovnal na konečných 2:2.

DORAST

U ašpiranta na postup v Komjaticiach sme inkasovali už v 6. minúte, ale viac sme už domácim nedovolili a prehrali najtesnejším rozdielom 1:0.

ŽIACI

Žiaci privítali súpera z Rybníka, po polčasových 2:0 sme v druhom pridali a výsledkom bolo konečných 7:1, trikrát sa presadil Černý, premiérový gól za žiakov dali Lešťák a Senci, po jednom pridali Kúdela a Beseda.