12. kolo muži FKM Spartak Tlmače - MŠK Hurbanovo 3 : 0 (2:0)

Góly: 25. Taňaši, 31. Vanya, 61. Jenes

Rozhodoval: Rajtár, ŽK: Vanya, Jenes – Kádek, Tóth, Pšenák, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Izakovič (71. Gócs), Dosedla, Líška, Švec (84. Mužík), Jenes, Kissimonyi, Taňaši, Meňhard (58. Kyška), Titurus, Vanya

MŠK Hurbanovo: Petrík – Pastorek, Kádek, Vozárik (58. Pšenák), Jóba, Kling, Szomík, Kurák, Kršteňanský, Tóth, Kmeť

Úvodných 10 minút v zápase dvoch tabuľkových susedov patrilo jednoznačne futbalistom z Tlmáč, ktorí hneď v úvode dokázali streliť gól zásluhou Mareka Meňharda, čiarový rozhodca však odmával ofsajd, a tak gól neplatil. Naopak tá druhá, patrila hosťom z Hurbanova, ktorí pohrozili nebezpečnou strelou, ktorú Šutlák vyrazil len pred seba. V 25. minúte našiel perfektnou prihrávkou Dosedla Heňa Taňašiho a ten v samostatnom nájazde na brankára Petríka nezaváhal – 1:0. Druhý gól na seba nenechal dlho čakať, slabšou nohou vypálil Tomáš Vanya a prekvapil brankára hostí – 2:0.

Na začiatku druhého polčasu sa hostia ešte snažili niečo spraviť s výsledkom, no vážnejšiu šancu si nevedeli vypracovať. Nádeje Hurbanova na dobrý výsledok zrušil dobre hrajúci Jenes, ktorý po presnom pase od Taňašiho nemal problém doklepnúť loptu do Petríkovej brány – 3:0. V závere zápasu nastrelili hostia 2-krát brvno a ohrozili tak čisté Šutlákové konto, ktoré naštastie pre domácich ostalo nepoškodené aj po konečnom hvizde hlavného arbitra.