12. kolo dorast TJ Lokomotíva Kozárovce - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (1:0)

Góly: 6. Janček, 54. Chvojka (11m), 77. E.Rafael

Rozhodoval: M.Bobčík, ŽK: Mráz, 30 divákov

TJ Lokomotíva Kozárovce: Holečka - Vajda, B.Rafael, Janček, E.Rafael, J.Ďurovič, Forgáč (89. Dorák), Miloš Ďurovič, Martin Ďurovič (79. Žembery), Mráz, Švolík (46. Tvrdoň)

FKM Spartak Tlmače: Majer (46. Macho) - Tóth, Danihel, Bogdáň, Gócs, Martinka, Chvojka, Lacko, Švec, Kyška, Dosedla,

Dohrávka 12.kola pre našich dorastencov nevyšla podľa predstáv. Už na začiatku prvého polčasu v 6. minúte obišiel troch hosťujúcich obrancov Erik Rafael a pohodlne prihral loptu nekrytému Jančekovi, ktorý nemal problém zasunúť loptu do brány - 1:0. Od tohto momentu sa hra vyrovnala domáci aj hostia si vytvárali šance, ale v prvom polčase sme už gól nevideli. Veľkú šancu v prvom polčase mal Švec, ktorý sa snažil prehodiť domáceho golmana Holečku, ale lopta mu zle sadla a strela skončila na ochrannej sieti.

Na začiatku druhého polčasu bol domáci tím dominantou na ihrisku, ale tento obraz hry netrval dlho. V 53.minúte sa hosťujúci útočník Švec dokázal presadiť cez obrancov a vsietiť gól, ale radosť s gólu mu pokazil rozhodca, ktorý videl postavenie mimo hru a tak sa skóre nemenilo. Ale hneď nato opäť dobre hrajúci Švec nezaháľal a dokázal si vytvoriť ďalšiu šancu kedy opäť prekonal domáceho golmana, ale na čiare zachraňoval domáci stoper Ďurovič, ktorý si však pomohol rukou a tak rozhodca ukázal na biely bod. Kapitán hostí Chvojka sa nemýlil a bolo vyrovnané - 1:1. Po tomto momente hostia ďalej kontrolovali priebeh stretnutia a domáci len hrozili rýchlymi kontrami a nakopávanými loptami. Hostia síce tlačili svojho súpera, ale nakoniec to boli práve domáci, ktorí po chybe hosťujúcich obrancov strede ihriska, skórovali a zvýšili na konečných 2:1, presne trafil Erik Rafael. Po tomto góle, ktorý prišiel v 77. minúte sa hostia ešte snažili vyrovnať, ale domáci to vzadu zamurovali a nič už neprešlo na domáceho brankára. Kozárovčania teda toto „ derby" vyhrali a oplatili tak Tlmačanom prehru s jesennej časti 3:0.