12. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - FK Slovan Šahy 1 : 1 (0:0)

Góly: 85. Rafael – 60. Lóška

Rozhodoval: Debnár, ŽK: Kudry – Domonkoš, Fabíán, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Chmelo – Kudry, P.Lenard, Varga, T.Lenard, Kováč, E.Tóth, Lacko, Rafael, Martinka, Farkaš (70. Ištván)

FK Slovan Šahy: Belák – Bartoš, Domonkoš, Annuš, Líška, R.Tóth, Ozorák, Pál, Gajdács, Fabíán, Lóška

Prvých 20 minút sa hral v Tlmačoch veľmi vyrovnaný futbal. Do väčších šancí sa polhodinu hry nedostal ani jeden celok. Bol to futbal viac mennej medzi 16-kami. V 34. minúte prišla najväčšia šanca domácich, ktorú spálil Tomáš Lenard. Šahančania, ustavične brániaci so siedmimi hráčmi, domácich už do konca polčasu do ničoho nepustili a tak sa na prestávku odchádzalo za bezgólového stavu.

Domáci vedeli, že druhý polčas musia vstreliť čím skôr gól, aby sa nedostali pod tlak. Po polčasovej prestávke prevzal iniciatívu domáci Spartak no aj tak sa im nepodarilo skórovať. Lopta sa nachádzala prevažne na ich kopačkách, ale žiaľ zo 6-tich priamych voľných kopov nedokázali ani raz trafiť priestor bránky. V 55. minúte hostia kopali nepriamy voľný kop z veľmi sľubnej pozície, ale domáci brankár pokryl svoju svätyňu. Aj napriek tomu domáci boli tí, ktorí museli doháňať skóre, keď v 60. minúte prekonal Chmela Lóška – 0:1. Domácim neostávalo nič iné, len všetko vrhnúť do útoku. Toto im však vyšlo a v 85. minúte sa postaral o vyrovnanie Rafael - 1:1. Spartakovci sa pokúšali ešte o jeden gól ale hostia si už udržali nerozhodný stav a tak si opäť z Tlmáč odvážajú bod.