11.kolo muži FKM Spartak Tlmače - Lokomotíva Bánov 2 : 2 (0:2)

Góly: 55., 88. Havran (1 z 11m) - 29. Miček, 37. Hlavatý

Rozhodoval: Boleček, ŽK: Forgáč, Líška - Mazúch, Šimunek, Tchor, Vittek, ŽK/ČK: 71. Vittek, 90. Mazúch 100 divákov
FKM Spartak Tlmače: Macho -  Forgáč, Kollár, D. Nagy, Bombala, Jenes, M. Nagy (46. Líška), Mužík, Havran, Maroš Mlynárik (62. Titurus), Kačur

Lokomotíva Bánov: Mráz - Moravčík (89. Tvrdoň), Mazúch, Sádecký, Šimunek, Tchor, Poláček, Miček, Palacka, Vittek, Hlavatý(67. Oslanec)

Hostia začali náporom, pokúšali sa o streľbu, no Macho bol pozorný. Do 15. minúty sa Spartak nevedel dostať do tempa, viazla kombiácia, hostia mali viac z hry. Po šanci Havrana s Mužíkom sme sa však osmelili, zatlačili sme Bánov pred vlastné pokutové územie, no šancí veľa nebolo. Čo prešlo obranou, pochytal Mráz, a keď nestačil on, pomohla mu konštrukcia brány. Tak aj v 28. minúte, keď Jenesovu hlavičku zastavilo brvno. Z následnej akcie vystrelili Vittek, Macho vyrazil pred seba a pre Mičeka už nebol problém dopraviť loptu do brány - 0:1. Spartak sa pokúšal vyrovnať, po sérii rohov sa lopta dostala ku Kačurovi, a ten z voleja prekopol nad. Po rozohraní sme pykali znova, presadil sa Hlavatý a bolo 0:2.

Do druhého polčasu Spartak vybehol z cieľom otočiť zápas, no dnes to nebolo ono, hra sa nedarila podľa predstáv. Napriek tomu sa oprel zo šestnástky Havran a po 10 minútach znížil. Hostia sa zavreli, nechceli inkasovať, a ohrozovali prevažne z rýchlych protiútokov. Po jednom z nich sme spravili faul, po centri hlavičkoval Palacka do brány, no rozhodca neuznal gól po faule na Macha. Snaha sa našim nedala uprieť, no výborne chytal Mráz, ktorý zmaril aj čisté šance na bránkovej čiare. Po strele Titurusa zahral rukou Tchor, a následný pokutový kop premenil s prehľadom Havran - 2:2. Veľa času už nezostalo a tak sme doma opäť stratili body.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky