11. kolo muži FKM Spartak Tlmače - ŠK Nesvady 2 : 0 (2:0)

Góly: 10. Izakovič, 39. Jenes

Rozhodoval: Hafrovič, ŽK: Líška, Vanya – Polgár, 120 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Izakovič, Líška, Bogdáň, Švec (88. Dosedla), Jenes, Kissimonyi (75. Kyška), Taňaši, Meňhard, Titurus, Vanya.

ŠK Nesvady: Balogh – Czabány, Pňaček, Andris, Polgár, Pásztor, A. Varga (15. Hengerics), Csontos, K. Haris, T. Molnár (75. Katona), Švantner

Pod vedením nového trénera Laca Gubíka sa Tlmače v 11-tom kole potrebovali chytiť a odlepiť z tabuľkového dna. Hneď v úvode zápasu skúšal brankára hostí Tomáš Vanya, no Balogh bol na mieste. V 10. minúte zahrával Heňo Taňaši priamy kop, na ktorý skákal brankár hostí Tomáš Balogh a Erik Jenes, no ani jeden z nich nevyšiel z tohto súboja víťazne no na veľkú radosť prešla lopta ku Dodovi Izakovičovi a ten rozvlnil odkrytú bránu hostí – 1:0. Druhý polčas patril dobre hrajúcim Spartakovcom, hostia hrozili len sporadicky. V 39. minúte viedli Tlmače už 2:0 opäť v tom mal prsty Heňo Taňaši a Erik Jenes, tento krát sa podarilo skórovať druhému menovanému.

Druhý polčas sa dostali k slovu aj hostia, boli aktívnejší a väčšinu druhého polčasu strávili s loptou na kopačkách. Domáci v druhom polčase hrozili len rýchlymi brejkmi no Jenes a ani Vanya nedokázali samostatné nájazdy zúročiť v gólovú radosť. Hostia mali najväčšiu šancu v zápase po rohovom kope no Šutlák po hlavičke hostí bravúrne vytiahol loptu nad brvno svojej svätyne. Spartak tak vybojoval dôležité 3 body a je na najlepšej ceste získať ďalšie 3 body pretože v 12-tom kole bude mať druhý krát po sebe výhodu domáceho prostredia.