11. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - SC Hronské Kľačany 0 : 4 (0:1)

Góly: 41. J.Kollár (11m), 60. J.Kollár (11m), 76. Chmelo, 89. Melicher

Rozhodoval: N.Nagy, ŽK: Švec, Dosedla, ČK: Chrenko, 30 divákov

FKM Spartak Tlmače: Macho - Tóth, Krkoška (45. Danihel), Bogdáň, Gócs (70. Martinka), Chrenko, Chvojka, Lacko, Švec (70. Pomothy), Kyška, Dosedla (70.Hajko)

SC Hronské Kľačany: Bielik - Záborský, Rudnay, Chmelo, Pomothy, Matej Kollár, J.Kollár, Mičo, Martin Kollár, Szabó, Adam (15. Melicher)

Aj takto komentovali diváci a hráči zápas po jeho ukončení. Už od úvodu zápasu sa začal hrať futbal s množstvom osobných súbojov a pekných akcií. Raz boli na koni domáci raz hostia. V 20-minúte mali veľkú šancu hostia otvoriť skóre ale domáci brankár Macho bol pozorný. V 41-minúte zamrzol domácim hráčom a aj všetkým domácim fanúšikom úsmev pretože rozhodca Nagy ukázal na biely bod potom ako hosťujúci útočník spadol v domácej 16-tke a kapitán hostí Kollár sa nemýlil - 0:1. 4 minúty po tomto góle rozhodca fúkol 2-krát do píšťalky a ukončil tým prvý polčas.

Druhý polčas začal opäť veľmi vyrovnane. Na domácom celku bolo vidieť odhodlanie vyrovnať.
No však prišla 60 minúta a hosťujúci útočník opäť padá v 16-tke domácich po tom ako sa potkol a domáceho golmana, Nagy opäť ukazuje na biely bod. Domácemu kapitánovi Chrenkovi sa to nepáčilo a za protesty mu Nagy ukázal červenú kartu. Loptu na biely bod si opäť postavil Jakub Kollár - 0:2. Od tohto momentu domáci hráči rezignovali a v početnej nevýhode už len dohrávali stretnutie. Hostia ešte dokázali streliť 2 góly a stretnutie za veľkej pomoci rozhodcu vyhrať. Hostia si z Tlmáč odniesli všetky tri body a v tabuľke sa vzdialili od Tlmáč na rozdiel 6 bodov. Najbližší zápas mali naši chlapci odohrať v Kozárovciach 11.4.2009, ale tento zápas sa odkladá s dôvodu veľkej chorobnosti Kozárovských hráčov na 24.4.2009(piatok).