10. kolo muži FK Marcelová - FKM Spartak Tlmače 2 : 0 (2:0)

Góly: 9. Purgel, 22. Bottyán

Rozhodoval: Zemko, ŽK: Gócs, Líška, Jašek, 150 divákov

FK Marcelová: Sapmaz – Kosťukevič, Untermayer (66. Horján), Kürty, Janovics, Vörös, Németh, Bazinský (43. Trenčík), Purgel (73. Gumbér), Zajos, Bottyán

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Gócs, Líška, Bogdáň, Kyška, Jenes, Švec, Mužík (56. Cziria), Meňhard, Taňaši, Jašek (76. Mlynárik)

Domáci začali veľkým náporom, uvedomujúc si, že Spartak by sa mohol v prípade výhry na nich dotiahnuť bodovo. Tlmače oslabené o 6 hráčov základu, sa snažili čo najdlhšie vydržať bez inkasovaného gólu, no už v 9ej minúte vybojoval loptu Bottyán, posunul ju voľnému Purgelovi a ten podstrelil Šutláka - 1:0. Domáci hrozili po rohoch, no Šutlák spoľahlivo kryl nakopávané lopty. V 22. minúte prehral bežecký súboj Mužík s Bottyánom, ten postupoval sám na Šutláka a aj keď si Šuťo na loptu siahol, druhému gólu už nezabránil. Hostia preskupili zostavu, domáci sa však aj tak dostávali do príležitostí a Spartak môže ďakovať Šutlákovi, že rozdiel skóre bol len 2 góly.

V druhom polčase Spartak pridal, viac sme podržali loptu na súperovej polke, ale šance mali domáci. Marcelová sa snažila svoj náskok zvýšiť, Tlmače ich však do vačších šancí nepúšťali, domáci to skúšali z diaľky. Hostia sa dostali len do sporadických príležitostí, Cziria strieľal nepresne, Taňašiho center Kyška stehnom trafil len do spojnice, Jenes hlavičkoval do brankára. Domáci mali výhodu pokutového kopu, loptu si postavil ich brankár Sapmaz, ale Šutlák ho vychytal a tak sa skóre už nemenilo.