1. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - ŠK Tvrdošovce 3 : 1 (0:1)

Góly: 46. Farkaš, 88. Švec, 90. Ižold – 44. Lepés

Rozhodoval: Mészáros, ŽK/ČK: 88. Kováč, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Reguľa – Danihel (78. Ištván ), Terek, Tököli (57. T. Lenard), Malý, Dosedla, Tóth, Lacko, D.Švec, Kyška, Farkaš (68. Ižold)

ŠK Tvrdošovce: Mikulec - Hlinka, Birkus, Buda, Kováč, Fazekas (53. Borkovič), Tóth, Mažár, Csaszár (90. Bogdány), Lépés (81. Kele), Buják

Stretnutie sa začalo minútov ticha za spoluhráča Jurka Krkošku. Od začiatku Spartak potvrdzoval, že do 5. ligy nepostúpil náhodou, a bol hosťom viac ako vyrovnaným súperom. Tí čakali na okienka v domácej obrane, no tá fungovala spoľahlivo. Šance sme si vypracovávali ľahko, no rovnako ľahko sme ich aj zahadzovali. Švec triafal vedľa, z diaľky to skúšali Terek aj Kyška, no strely šli mimo. Najväčšie šance sme si vypracovali po rohoch Farkaša, najskôr v klbku hráčov loptu nik dobre netrafil a šla vedľa, potom Terek hlavou tesne minul bránu. A tak prišiel trest, minútu pred koncom polčasu sme inkasovali po brejku Bujáka, keď sa presadil Lepás.

Ako hostia skončili, tak sme my začali. Farkaš vyrovnal na 1:1 a začínalo sa odznova. Tempo trochu opadlo, na oboch stranách fungovali obrany a tak góly prišli až v samom závere. Najskôr Švec z priameho kopu z 27 metrov trafil nechytateľne do šibenice a o minútu neskôr uzavrel na 3:1 Ižold.