7. kolo muži Družstevník Pribeta - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (1:1)

Góly: 8. Lakatos, 68. Cagáň - 35. Havran (11m)

Rozhodoval: Badár, ŽK: Lakatos, Hóka, Macek - Lenard, Jenes, L. Švolík, 520 divákov.

Družstevník Pribeta: Gábor - Bernáth, Dobai, Buranský, Kovács, Kováčik, Lakatos, Rusnák, Cagáň(86. Vrzala), Hóka (73. Hatina), Macek (90. Földes)
FKM Spartak Tlmače: Kotora - Slušný (37. Horniak), Kollár, Líška, Lenard, Kissimonyi, Jenes, Mužík (71. Spasič), Havran, Titurus, L. Švolík (81. Maroš Mlynárik)

Už v prvom polčase sme mohli rozhodnúť, no po Švolíkovej čistej šanci, keď nedal do prázdnej brány, sme dostali z protiútoku prvý gól. Dokázali sme vyrovnať, po faule na Lukáša Švolíka z pokutového kopu trafil Palo Havran - 1:1. Nevyužili sme však ďalšie šance, a tak sa do šatne odchádzalo za nerozhodného stavu.

Po prestávke sme boli lepším mužstvom, no doplatili sme na nepremienanie šancí, Kissimonyi nedal po odrazenej strele, a preto prišiel trest, keď domáci po druhýkrát skórovali gólom Cagáňa. Snažili sme sa o tlak, no neúspešne a tak sme od slabého súpera odchádzali naprázdno.

Zdielať cez: facebook twitter linkedin