6. kolo muži FKM Spartak Tlmače - FK Marcelová 4 : 0 (3:0)

Góly: 20. Horniak, 32. Jenes, 35. Jenes, 47. Havran (11m)
Rozhodoval: Lászlo, ŽK: Líška, Havran - Bottyán, 150 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Maroš Mlynárik, Kollár, Líška, Lenard, Jenes, Horniak (65. Spasič), Mužík, Havran (79. Jašek), Titurus, L. Švolík (71. Martin Mlynárik)

FK Marcelová: Hallman - G. Marikovec ml. (64. T. Zsidek), P. Németh, Svitel, Boros, Cabada, Gumber, Trenčík, Bottyán, Zajos, Géza Zsidek (72. Zsigo)

Zápas začali lepšie hostia, ktorý boli v úvodnej štvrťhodinke lepším mužstvom. Postupne sa však začal preberať aj Spartak, ktorý išiel v 20. minúte po krásnej strele Horniaka do šibenice do vedenia. Po pekných kombinačných akciách sa dvakrát trafil Jenes a stanovil polčasový výsledok na 3:0.

Ihneď po obrátke po stiahnutí Lukáša Švolíka mieril presne z pokutového kopu Palo Havran. Za tohto stavu už hostia poľavili a naši mali ešte niekoľko gólových šancí, no nepodarilo sa už premeniť ani jednu.