5. kolo muži FC Okoličná na Ostrove - FKM Spartak Tlmače 4 : 1 (2:0)

Góly: 37. Yoshizawa, 43. Faragó, 72. Erdei, 89. Faragó - 81. Havran (11m)
Rozhodoval: Mihál, ŽK: Jenes, 500 divákov.

FC Okoličná na Ostrove: Mautner - Somogyi, Bartál, Novák (68. Erdei), Melegh (70. Odor), Faragó, Turza (89. Fekete), Machata, Piros, V. Banda

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Mlynárik Martin (80.Izakovič), Kollár, Líška, Kissimonyi, Jenes, Mužík (46.Titurus), Mlynárik Maroš (90. Jašek), Horniak, Havran, L. Švolík

V 37. minúte hodového zápasu využil chybu hosťujúcej obrany Yoshizawa a otvoril skóre. Päť minút potom zvýšil skóre Faragó a bolo 2:0. Naši sa nedokázali dostať do zápasu a nevytvorili si žiadnu príležitosť.

Po obrátke najskôr nevyužil šancu Faragó, keď ho vychytal Kotora, na striedajúci Erdei svojím prvým dotykom zvýšil na 3:0. Príležitosť sme nevyužili Havranom ani my, po Titurusovom vysunutí zneškodnil šancu domáci brankár. Palo Havran sa však presadil z pokutového kopu a upravil na 3:1. Skóre uzavrel svojím druhým gólom v stretnutí Faragó.