22.kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Pribeta 5 : 0 (2:0)

Góly: 21., 63., 66. Jenes, 44. Havran, 82. Kollár
Rozhodoval: Zachar, ŽK: Horniak - Uzsák, ČK: 43. Szabolcs, 220 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Macho - L. Švolík, Kollár, Líška, Lenard, Jenes, Horniak (67. Maroš Mlynárik), Mužík, Havran, Titurus (46. Spasič), Jašek (76. Chrenko)

Družstevník Pribeta: Jakab - Hatina, Vörös, Buranský, Vida, Pagurka, Szabolcs, Bálint, Hóka, Uzsák, Sebestyéni

Od úvodu existovalo na ihrisku len jedno mužstvo - domácich. Najskôr ešte Havran ani Horniak nedali, no po ľahkom Titurusovom centri Jašekovu hlavičku ešte Jakab vyrazil, no na Jenesovu dorážku už bol prikrátky - 1:0. Naďalej bol Spartak v tlaku, Titurus dal vedľa, po narážačke Jenesa a Havrana Eťo netrafil, Jašeka vychytal opäť Jakab. V 42. minúte po dorážke zahral Szabolcs na bránkovej čiare rukou, za čo uvidel červenú kartu a z následného pokutového kopu zvýšil Havran na 2:0.

V druhom polčase sme hrali znovu na jednu bránu, Spasič zoči-voči Jakabovi nedal, po sóle od polky ihriska Havran vystrelil do brankára hostí. Potom však prišli chvíle Jenesa, v rozpätí 3 minút dal dva góly a razom bolo 4:0. O dve minúty neskôr opäť výborne proti Kollárovi zasiahol Jakab a Spasič dal hlavou vedľa. V 82. minúte zložil reparát Kollár a uzavrel povinné víťazstvo na 5:0.