18. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Agro Zemné 3 : 1 (2:1)

Góly: 43., 44., 55.  Havran (1. z 11m) - Bombicz
Rozhodoval: Hafrovič, ŽK: Kotora, Bombala, Jašek - Královics, Kubiček, 220 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Kotora - L. Švolík, Kollár, Líška, Bombala (73. Mlynárik), Jenes, Horniak, Mužík (88. Hamar), Havran, Titurus, Jašek (56. Spasič)

Agro Zemné: Jóba - Královics (85. Kádár), Györi, Šámšon (61. Molnár), Adamovics, Ferencz (61. Stojka), Balogh, Bombicz, Kubiček, Vlčan

V prvých päťnástich minútach sa začali presadzovať hostia a zdalo sa, že to bude ťažký zápas. Našťastie sme začali hrať a zápas sa vyrovnal, šance sa striedali na oboch stranách, no spoľahlivý brankári likvidovali všetko. Až do 39. minúty. Kotorovi vypadla strela Bombicza a zbytočne išiel do Vlčana, ktorého fauloval. Bombicz nariadenú penaltu s prehľadom premenil. Už o 4 minúty sa pískal pokutový kop aj na druhej strane, po faule na Bombalu sa k lopte postavil Havran a vyrovnal na 1:1. O minútu sa opäť presadil Palo Havran, keď po dorážke uzavrel polčasové skóre na 2:1.

Druhý polčas sme začali ako sme skončili prvý. Najskôr ešte Bombala zaváhal, no potom sa po pase Jenesa presadil krásnym lobo Havran - 3:1. Hostia odišli kondične, k našej bráne sa dostávali len sporadicky. Po Jašekovej prihrávke sa dostal k strele Havran no prestrelil, takisto Bombala aj Mužík, hostia hrozili najmä zo štandardiek, ale tie likvidoval Kotora a obrana na čele s Titurusom. Šance sme mali po rýchlich prienikoch, no Havran a ani Švolík sa nepresadili, preto sa už skóre nezmenilo a zaslúžene sme vyhrali.