15. kolo muži FKM Spartak Tlmače - ŠK Tvrdošovce 6 : 0 (2:0)

Góly: 44. Lenard, 45. L. Švolík, 55. Kollár (11m), 60. Titurus, 78. Mužík, 85. Jenes
Rozhodoval: Kahún, ŽK: Jenes - Tóth, 300 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Slušný, Kollár, Líška, Lenard, Jenes, Horniak (65. Spasič), Mužík (83. Martin Mlynárik), L. Švolík, Titurus (72. Maroš Mlynárik), Kissimonyi

ŠK Tvrdošovce: Kalázi - Mikláš, Tóth, Birkus, Buják, Strecsko, Lakatoš, Hegedüs, Dikácz, Döme, Zsolnai

Spartak od úvodu potvrdzoval svoju rolu favorita zápasu. Vypracoval si niekoľko sľubných šancí, no Horniak so 7mich metrov váhal a zakončil nakoniec do brankára, Jenesova hlavička letela vedľa, ale skóre sa mu podarilo otvoriť v samom závere polčasu, kedy z priameho kopu prekonal Kálaziho Lenard. Polčasový rezultát stanovil L. Švolík po samostatnej akcii.

Na začiatku druhého dejstva trafil Titurus bočnú sieť a odštartoval kanonádu Spartaka. V 55. minúte sa ujala Kollárova penalta a po hodine hry nezaváhal Titurus, keď po aute Kissimonyiho a súboji Jenesa z brankárom prestrelil všetko a zvýšil už na 4:0. O chvíľu trafil opäť Titurus tyč, Mužík len brankára, čo si vynahradil v 78. minúte, nabehol si na Kollárov center, a upravil na 5:0, na konečných 6:0 upravil Jenes, po spätnej prihrávke Spasiča preloboval brankára. Hostia, ktorý pricestovali len jedenásti, v tomto zápase na Spartak nemali, preto ten zaslúžene zvíťazil.