14. kolo muži Lokomotíva Bánov - FKM Spartak Tlmače 1 : 3 (0:1)

Góly: 61. Moravčík - 33. Titurus, 48. Havran, 90. Spasič
Rozhodoval: Mráz, ŽK: Moravčík, Jurík, Tchor, Šimunek, Vittek, Hlavatý - Uhrík, Jenes, Havran, Spasič, 270 divákov.

Lokomotíva Bánov: Mráz - Moravčík, Šimunek, Jurík, Valachovič, Tchor, Poláček, Šimunek, Palacka, Vittek (57. Sádecký), Bečka (65. Hlavatý)

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Slušný, Uhrík, Líška, Lenard (72. Maroš Mlynárik), Jenes, Horniak, Mužík, Havran, Titurus (88. L. Švolík) , Kissimonyi (65. Spasič)

Od začiatku sme boli lepším mužstvom, vypracovali sme si šance, no nedarilo sa nám ich premeniť. Domáci začali tvrdom, miestami aj zákernou hrou, no našim sa podarilo otvoriť skóre, keď po prihrávke Havrana priťukol Mužík Titurusovi a ten povedľa brankára skóroval. Naši aj naďalej pokračovali v dobrom tempe, no do prestávky sa skóre nemenilo.

Na začiatku druhého polčasu po milimetrovom centri Kissimonyiho usmernil loptu hlavou do domácej brány Havran a bolo 0:2. Po tomto momente sme prestali hrať, strácali sme loptu a domáci nás dostali pod tlak. V 61. minúte sme po nedorozumení obrany a brankára inkasovali od Moravčíka a domáci nás ešte viac pritlačili. Naštastie sme neinkasovali, po kikse domáceho kapitána uzavrel skóre svojim prvým gólom Spasič na 1:3.